Mid-Term Results

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရစက်မှုလက်မှုသိပ္ပံ(ရွှေပြည်သာ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်းရမှတ်
သင်တန်း - AGTI Year III (Civil Engineering)

သင်ကြားဖြေဆို ခဲ့ကြသော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါ အတိုင်းဖြစ်ပါသည်။

  1. English
  2. Design Of Concrete Structure
  3. Building Services
  4. Timber, Steel and Concrete Structure
  5. Surveying
  6. Railway & Irrigation
  7. Estimating & Specification
  8. Civil Engineering Drawing
စဥ် ခုံအမှတ် အမည် 1 2 3 4 5 6 7 8
1 3GC-1 မမေမြတ်မွန် B A A A A A A A
2 3GC-2 မောင်‌‌‌ဇော်မင်းထက် B A A A A B B B
3 3GC-3 မောင်‌ပိုင်ဟိန်းကို B A A A A B C B
4 3GC-4 မစန္ဒာလမင်း B A A A A A B A
5 3GC-5 မောင်သန့်ဇင်အောင် B A A A A A A A
6 3GC-6 မောင်‌ကောင်းထက်‌ပိုင် B C A B A A C B
7 3GC-7 မမေမီခန့် B A A B A A C B
8 3GC-8 မောင်‌‌ကျော်မြတ်ထွဋ် B B A B C A B B
9 3GC-9 မောင်‌‌ကျော်ဇင်လတ် B A B A A B B A
10 3GC-10 မောင်‌‌အေးကိုနိုင် B B B B A D E B
11 3GC-11 မောင်သုခပြည့်စုံ B B A A B C C B
12 3GC-12 မောင်‌ရရဲမင်း B A B A A A A B
13 3GC-13 မသန်းသန်း‌ဌေး B B B A A B C B
14 3GC-14 မောင်သက်လင်း C C C B B D C B
15 3GC-15 မသန့်ရတနာလင်း C B B B B B C B
16 3GC-16 မောင်ထက်‌အောင် B B B C A C C B
17 3GC-17 မောင်‌နေလင်း‌အောင် B B B A A A B B
18 3GC-18 မောင် B C A B A B B CB
19 3GC-19 မောင်‌ထက်ဖြိုး‌ဝေ D D B C B D D A
20 3GC-20 မောင်‌‌ဝေဖြိုးမင်း C B A C B D C B
21 3GC-21 မဖြူစင်လွင် D C A B B C C C
22 3GC-22 မောင်‌သီဟ‌‌ကျော်စွာ B B A B B C C B
23 3GC-23 မောင်ထက်လင်း‌အောင် C C B B B C D B
24 3GC-24 မောင်‌ကျော်မင်းထက် C C C D C C C C
25 3GC-25 မောင်‌ဟိန်းထက်ဦး D D B C C C D A
26 3GC-26 မစုစုစန္ဒီထွန်း C C B C C C D B
27 3GC-27 မောင်‌‌အေးမင်းခန့် D C D D C C D A
28 3GC-28 မောင်‌သန့်ထက်‌ဆွေ C D C C C D D B
29 3GC-29 မောင်ပြည့်ဖုန်းမြတ် D C B C B C E B
30 3GC-30 မောင်‌ကောင်းထက်‌ကျော် C B B B B C C C
31 3GC-31 မောင်‌အောင်ဇင်ထွန်း D C C D B B D B
32 3GC-32 မောင်‌‌ဒေးဗစ်ချမ်း C A C A B B C A
33 3GC-33 မောင်‌ကောင်းဝေယံမြင့် C C B C D D D B
34 3GC-34 မောင်ရဲရင့်၀င်းနိုင် B A A B A C D A
35 3GC-35 မောင်ရဲရင့်မောင် C C A C C C D B
36 3GC-36 မောင်‌နိုင်အောင်ဟိန်း C D B D C D D C
37 3GC-37 မောင်‌သူရိန်ထွန်း D D C D E D D C
38 3GC-38 မောင်‌ရှိန်း‌‌ဝေလျှမ်း‌အောင် C B C C C D C B
39 3GC-39 မောင်‌‌နေခန့်လင်း C E B D D E E C
40 3GC-40 မောင်‌ရဲမော် C B A B A C D B
41 3GC-41 မောင်‌လှိုင်မင်းထွန်း B C C B B B D B
42 3GC-42 မောင်‌သိန်းမင်း‌ဇော် C C B D C D D B
43 3GC-43 မောင်‌သီဟဇော် D A B A A B B A

 

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရစက်မှုလက်မှုသိပ္ပံ(ရွှေပြည်သာ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်းရမှတ်
သင်တန်း - AGTI Year III (Electronic Engineering)

သင်ကြားဖြေဆို ခဲ့ကြသော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါ အတိုင်းဖြစ်ပါသည်။

  1. English
  2. Microprocessor Technology
  3. Industrial Electronics and Control
  4. Electronics Communication Systems
  5. Applied Electronics
  6. Data Communication and Networking
စဥ် ခုံအမှတ် အမည် 1 2 3 4 5 6
1 3GEC-1 မမေသဇင်ဦး B A A A A A
2 3GEC-2 မစုထိပ်ထား‌ဇော် B A B B A B
3 3GEC-3 မကြာညိုသင်း B A A B B C
4 3GEC-4 မဖြူဖြူခိုင် B A B B B C
5 3GEC-5 မောင်‌‌အောင်ကောင်းမြတ် C B C D C D
6 3GEC-6 မောင်လွမ်းမိုး‌အောင် B A B C B C
7 3GEC-7 မောင်ခန့်မင်းကိုကို B A B B A B
8 3GEC-8 မောင်‌အောင်ကိုဟိန်း C A B B A B
9 3GEC-10 မောင်‌ကောင်းခန့် B A B B C B
10 3GEC-11 မမေသင်းခိုင် C A C C C C
11 3GEC-12 မသရဖူ‌ကျော် D B C C C C
12 3GEC-13 မောင်တာရာထူး B B C B A C
13 3GEC-14 မောင်ရဲရင့်မှူးတင် B B C C B C
14 3GEC-15 မောင်‌အောင်မြတ်သူ B B A D B C
15 3GEC-16 မောင်‌‌အောင်ကျော်ခန့် C A D C D C
16 3GEC-17 မောင်၀င်းစည်သူ C B C B B C
17 3GEC-18 မအိသော်ဇင် B B D D C D
18 >3GEC-19 မောင်‌ထက်အာကာ C C C D B C
19 3GEC-20 မောင်‌‌‌အောင်မြတ်ဦး C A B C A B
20 3GEC-21 မတွယ်တာ‌မေကို B B D D D D
21 3GEC-22 မစောစန္ဒာ၀င်း D B D C D D
22 3GEC-23 မမှူးသက်ထား‌အောင် D A D C C D
23 3GEC-24 မောင်‌မြတ်မင်းခန့် B A C D B D
24 3GEC-25 မောင်‌‌အောင်မြတ်မင်းပိုင် C A C C C C
25 3GEC-26 မောင်‌ဥာဏ်၀န်းထက် D B D D D D
26 3GEC-27 မောင်‌ဘုန်းသက်ခိုင် B A B C B C
27 3GEC-28 မခင်မို့မို့နိုင် C C D E D C
28 3GEC-29 မအိမ့်၀သုန်ရဲနိုင် D B D C E C
29 3GEC-30 မောင်‌မာဏ်ဟိဏ်း‌‌ကျော် D D D C D C
30 3GEC-31 မောင်‌‌ကျော်၀ဏ္ဏ C B E D D C
31 3GEC-32 မောင်‌ထူးမြတ်မင်းဗိုလ် B C D C E C
32 3GEC-33 ‌မစောကလျာ‌မောင် C B C D D D
33 3GEC-34 မောင်‌စစ်သီဟနိုင် C A D D D C
34 3GEC-35 မောင်‌ညီသုတ C C E D D D
35 3GEC-35 မောင်‌‌ကျော်ဆုသွေး C A C C C C

 

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရစက်မှုလက်မှုသိပ္ပံ(ရွှေပြည်သာ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်းရမှတ်
သင်တန်း - AGTI Year III (Electrical Power Engineering)

သင်ကြားဖြေဆို ခဲ့ကြသော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါ အတိုင်းဖြစ်ပါသည်။

  1. English
  2. Electrical Safety & Protection
  3. Transmission and Distribution
  4. Electrical Estimating
  5. Electrical Machines
  6. Industrical Motor Control+
        Programmable Logic Controller
စဥ် ခုံအမှတ် အမည် 1 2 3 4 5 6
1 3GEP-1 မောင်ကောင်းဆက် A A A A A A
2 3GEP-2 မောင်‌‌ဝေယံအောင် C C B C C C
3 3GEP-3 မောင်‌ကောင်းဆက်လင်း B B B B A B
4 3GEP-4 မောင်တိုးနန္ဒ B B A B A B
5 3GEP-5 မောင်ကျော်ညိမ်းဦး C C A C A B
6 3GEP-6 မောင်ဖြိုးအာကာစိုး C B A C B B
7 3GEP-7 မောင်အောင်ချမ်းမြေ့ B B A C A A
8 3GEP-8 မောင်ဟိန်းထက်ဇော် B B A B A B
9 3GEP-9 မောင်ဥာဏ်ဇေလင်းထက် B B A D C B
10 3GEP-10 မောင်သက်ထူးခန့် C B A C A D
11 3GEP-11 မောင်ခိုင်ခန့်ကျော် B C B B C C
12 3GEP-12 မောင်ပြည့်ဖြိုးကျော် B C B E B B
13 3GEP-13 မောင်ဟိန်းဆက် B C C D D C
14 3GEP-14 မောင်ကောင်းထက်စံ C C B E D C
15 3GEP-15 မငု၀ါလှိုင် D C B D C C
16 3GEP-16 မောင်ထက်ဦးပိုင် C D C E D C
17 3GEP-17 မောင်အာကာဖြိုး B C C E D B
18 3GEP-18 ‌မောင်ကျော်သုတ B D B E C C
19 3GEP-19 ‌မောင်ရဲဦးထက် B B B D C C
20 3GEP-20 မောင်ထက်‌‌ဝေယံသန်း C C D E C D
21 3GEP-21 မဖူးမြတ်သွယ် C C C C D C_
22 3GEP-22 မောင်ပိုင်စိုးသူ C C C D D B
23 3GEP-23 မောင်ဟိန်းထက်အောင် C C C E C C
24 3GEP-24 မောင်မြတ်ထက်ရဲအောင် C C C E D C
25 3GEP-25 မသီရိမေအောင် C C D E C B
26 3GEP-26 မောင်‌အောင်ခန့်ကိုကို C D D E D E
27 3GEP-27 မောင်ရဲမင်းဦး C C B E D C
28 3GEP-28 မောင်‌‌ကောင်းမြတ်ဦး C C D E D C
29 3GEP-29 မောင်‌‌‌ဇော်လင်း‌မောင် B D C E D C
30 3GEP-30 မောင်ပိုင်စိုးဦး B B C C B A
31 3GEP-31 မောင်ပြည့်ကျော်ဆက် C D D E D C
32 3GEP-32 မောင်ချမ်းငြိမ်း C C D E E C
33 3GEP-Ex-1 မောင်ဥာဏ်မင်းထွန်း D D D E D B

 

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရစက်မှုလက်မှုသိပ္ပံ(ရွှေပြည်သာ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်းရမှတ်
သင်တန်း - AGTI Year III (Mechanical Engineering)

သင်ကြားဖြေဆို ခဲ့ကြသော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါ အတိုင်းဖြစ်ပါသည်။

  1. English
  2. Refrigeration Air-Conditioning
  3. Automotive Technology
  4. Internal Combustion Engines
  5. Fluid Mechanics
  6. Control Technology
  7. Design Of Machine Elements
  8. Estimating and Shop Management
စဥ် ခုံအမှတ် အမည် 1 2 3 4 5 6 7 8
1 3GMech-1 မောင်မင်းဘုန်းထွဋ် B B A C A A B A
2 3GMech-2 မောင်‌‌နိုင်ကိုကို၀င်း A B A B A A A A
3 3GMech-3 မောင်‌ရှင်းသန့်အောင် C C B B B B B A
4 3GMech-4 မောင်‌အောင်သီဟဦး B C B B C B C B
5 3GMech-5 မောင်ထွန်းထွန်းနိုင် B B B C B B B A
6 3GMech-6 မောင်ထက်‌ဝေယံ B C C B C D C B
7 3GMech-7 မောင်‌သော်ဇင် B D C C D D C B
8 3GMech-8 မောင်နိုင်ထက်အောင် C C A C B C B A
9 3GMech-10 မောင်‌ဇေယျာလင်းထက် B D D C C D C B
10 3GMech-11 မောင်‌အောင်မျိုးမင်း C C C B C B C B
11 3GMech-12 မောင်စိုင်းရဲကျော် C C C C C D B B
12 3GMech-13 မောင်‌အောင်ခန့် C B D C C C C B
13 3GMech-14 မောင်‌အောင်သက်ပိုင် C D D C C E C B
14 3GMech-15 မောင်မင်းသု၀ဏ် C D B C E D C B
15 3GMech-16 မောင်‌ဝေလင်းထက်ဟန် C C C C C D C B
16 3GMech-17 မောင်ချစ်လေး‌ဇော် C D D D D E E C
17 3GMech-18 မောင်သန်းထိုက်ဇော် C B C C C C C B
18 3GMech-19 မောင်ဟိန်းထက်အောင် B D C D C E D C
19 3GMech-20 မောင်‌အောင်မိုးမြတ် C D C E C E D C
20 3GMech-21 မောင်‌သော်ဇင်အောင် B C C D D E E E
21 3GMech-22 မောင်‌သော်တာထွန်း C C B C C D C B
22 3GMech-23 မောင်‌အောင်အောင် B C C C D D D C
23 3GMech-24 မောင်ချမ်းငြိမ်း D D D D C D D C
24 3GMech-25 မောင်ပိုင်ထက်‌ကျော် C D C C D E D C
25 3GMech-26 မောင်‌အောင်ခန့်ဗိုလ် C D C D D D C B
26 3GMech-27 မောင်‌စောထင်း‌ဒေးထူးဒို C E D D E E D D
27 3GMech-28 မောင်‌ကောင်းထက် D D C D D D D D
28 3GMech-29 မောင်‌ကောင်းမြတ်ဇော် D E D D D E D D
29 3GMech-30* မောင်စည်သူလွင် D E E D E E E E
30 3GMech-31* မောင်‌ကောင်းခန့်ကိုကို C E C C D E E C
31 3GMech-32* မောင်မျိုးသီဟကျော် D C C C D E C C
32 3GMech-33* မောင်စည်သူကျော် D C C C C D B B
33 3GMech-34* မောင်ထက်‌ဝေယံအောင် B C C D D D C B
34 3GMech-35* မောင်နန်းမြင့် C B C B B C C C
35 3GMech-36* မောင်မျိုးမင်းထွန်း C B C B B B C B
36 3GMech-37* မောင်‌အောင်မျိုးထက် D D C C D D D D

 

Contact

ရန်ကုန်တိုင်းဒေသကြီး မြောက်ပိုင်းခရိုင်၊ ရွှေပြည်သာမြို့နယ်၊
စက်မှုဇုန်(၁)၊ မြေကွက်အမှတ်(၄၂)တွင်တည်ရှိပါသည်။  

Supported By

Image

Search