ADMISSION RESULTS

ကျောင်းဝင်ခွင့် အောင်မြင်သူများ၏ အမည် စာရင်းကို ဘာသာရပ်များအလိုက် ခွဲခြားဖော်ပြပေးထားပါသည်။

အစိုးရ စက်မှုလက်မှုသိပ္ပံ (ရွှေပြည်သာ)
၂၀၁၉-၂၀၂၀ ပညာသင်နှစ်အတွက်
A.G.T.I ဒီပလိုမာပုံမှန်သင်တန်းသို့ တက်ရောက်ခွင့်ရရှိသူများစာရင်း

Civil Engineering

စဥ် အမည် အဘအမည် တက္ကသိုလ် ဝင်တန်းစာမေးပွဲ ခုံအမှတ် မေဂျာ အင်္ဂလိပ်+ သင်္ချာ နှစ်ဘာသာ ပေါင်းရမှတ်
မောင်သော်ဇင်ဦး ဦးစန်းနိုင်ဦး ဆမဥ-၃၅၄၈ Civil ၁၄၈
‌မောင်ငြိမ်းသဲကိုကို ဦးဝင်းသဲ ပအ-၉၃ Civil ၁၄၈
စစည်သူကျော် ဦးထွန်းထွန်းနိုင် အတတ-၁ Civil ၁၄၅
မောင်စိုင်းမျိုးခမ်း ဦးမောင်ထွေး ကဗ-၁၃၆၈ Civil ၁၄၃
မောင်ဖြိုးသက်ပိုင်စိုး ဦးရန်နောင်စိုး မထ-၃၆ Civil ၁၄၃
မဆုမြတ်လှိုင် ဦးဌေးလှိုင် ဆဘ ၃-၁၂၅ Civil ၁၄၃
မောင်စိုးဇေယျာလင်း ဦးအောင်ကျော်ကျော် ဆသတ-၃၈၈၃ Civil ၁၄၁
မောင်ချစ်ညိမ်းဟန် ဦး ကျော်မြင့်သိန်း ဆမဥ-၅၈၉ Civil ၁၄၁
မောင်ကောင်းမြတ်ဇော် ဦးမင်းဇော် ဆဇဟ-၁၃၅ Civil ၁၃၉
၁၀ ‌မောင်ညီညီအောင် ဦးလွင်မျိုးအောင် ဆလမ-၂၅၁ Civil ၁၃၉
၁၁ မောင်အောင်ကောင်းမြတ် ဦး ကျော်မိုးအောင် ဆသဝ-၁၄၅ Civil ၁၃၉
၁၂ မသုရွှန်းသီရီ ဦးနိုင်နိုင်ဦး မလ-၈၀၆ Civil ၁၃၉
၁၃ မခိုင်သဇင် ဦးကျော်ခိုင် အနစ-၁၁၈ Civil ၁၃၈
၁၄ မောင်မျိုးမင်းအောင် ဦးအောင်ကျော်မိုး အဗ-၃၉ Civil ၁၃၈
၁၅ ‌မောင်မင်းခန့်ထင် ဦးရဲလင်းမြင့် ဆပလ-၄၈၄ Civil ၁၃၈
၁၆ ‌မောင်အောင်ဇော်ထက် ဦးသိန်းဇော် အဂ-၆၁ Civil ၁၃၈
၁၇ မောင်အောင်ခန့်မင်း ဦးအောင်မျိုး ဆကရ-၂၅၈ Civil ၁၃၈
၁၈ မောင်အောင်မျိုးမြင့် ဦးဌေးဝင်း အသ-၂၄၂ Civil ၁၃၈
၁၉ မောင်ဟိန်းထက်အောင် ဦးခင်မောင်သိမ်း ဆကရ-၁၅၈၉ Civil ၁၃၈
၂၀ မယွန်းအိအိနိုင် ဦးသက်နိုင်ထွေး ဖတ-၁၁၃၉ Civil ၁၃၇
၂၁ မောင်ထက်အောင်လွင် ဦးရန်နိုင်စိုး ဆမဥ-၃၁၆ Civil ၁၃၇
၂၂ မအိသူသူဖြိုး ဦးအောင်သူ ဆဇဟ-၁၆၂ Civil ၁၃၆
၂၃ ‌မောင်ထူးလွင်အောင် ဦးဇော်လွင်အောင် ပအပ-၅၃ Civil ၁၃၆
၂၄ ‌မောင်လွင်ခန့်မောင် ဦးမျိုးခိုင် ဆဒမ-၃၅၁ Civil ၁၃၆
၂၅ မလဲ့ယဉ်မင်းဇော် ဦးဇော်မြင့် ဆမက-၂၂၈ Civil ၁၃၆
၂၆ မအေးချမ်းမြတ် ဉီးမျိုးမြင့် ဆဇသ-၄၃၄ Civil ၁၃၆
၂၇ ‌မောင်ကျော်စိုးဟန် ဦးမြင့်သန်း ဆမဒ-၃၉၄ Civil ၁၃၅
၂၈ မအိသန္တာဖြိုး ဦးနေစိုး အဝ-၁၃ Civil ၁၃၅
၂၉ မောင်ဘုန်းမြင့်မြတ် ဦးဇေယျာစိုး ဆကရ-၃၂၃ Civil ၁၃၅
၃၀ ‌မောင်ဟိန်းမင်းလတ် ဦးသန်းကျော်ဦး အရဏ ၂၉၃ Civil ၁၃၅
၃၁ မသဇင်ဖူးဝေ ဦးဝင်းနိုင် ဆသက-၁၆၉ Civil ၁၃၅
စဥ် အမည် အဘအမည် တက္ကသိုလ် ဝင်တန်းစာမေးပွဲ ခုံအမှတ် မေဂျာ အင်္ဂလိပ်+ သင်္ချာ နှစ်ဘာသာ ပေါင်းရမှတ်
မောင်ဟိန်းမင်းသူ ဦးကျော်ကျော်ဦး ဆကရ-၁၃၄၉ EC ၁၄၁
မောင်မင်းမင်းဦး ဦးဝင်းထွေး ဆတဥ-၂၉၄ EC ၁၃၇
မောင်ဇော်လွင်ဖြိုး ဦးရဲလွင် ဆဥဓ-၁၀၀ EC ၁၃၅
မောင်ဗညားလင်း ဦးထွန်းလင်း ဆဇသ-၄၄၄ EC ၁၃၅
‌မောင်ရဲမင်း ဦးမင်းမင်းထွန်း ဆဥဓ-၁၃၁ EC ၁၃၃
မအက်စတာရှဲင်း ဦးကီးလွင် ဆဇသ-၅၄၈ EC ၁၃၃
‌မောင်အာကာဟိန်း ဦးတင်မောင်မြင့် ဆလမ-၄၄၈ EC ၁၃၃
မောင်ရဲလင်းအောင် ဦးတင်မိုး စဇ-၂၈၁၃ EC ၁၃၂
‌မောင်ကျော်ပိုင်ဆု ဦးသိန်းထွန်း ဆဗထ-၃၈၂ EC ၁၃၂
၁၀ မောင်အာကာမင်း ဦးညီညီအောင် ပခဒ-၂၆ EC ၁၃၂
၁၁ မောင်အောင်မြင့်မြတ် ဦးဘုန်းမြင့် ဆဥလ-၂၃၀ EC ၁၃၁
၁၂ မောင်သော်ထူးဇော် ဦးမောင်မောင် ဖမ-၁၀၅၈ EC ၁၃၁
၁၃ ‌မောင်အောင်ခန့်ပိုင် ဦးနေမင်းအောင် ဆမဥ-၇၉၅ EC ၁၃၀
၁၄ မောင်ဝေဖြိုးအောင် ဦးမြင့်ဦး ဆမဥ-၄၂၈ EC ၁၃၀
၁၅ စောကဲဘလု ‌စောပိုလို ဆကရ-၃၆၁ EC ၁၂၉
၁၆ ‌မောင်ဇေယျာဖြိုး ဦးဝင်းနိုင် ဆရက-၃၁၈ EC ၁၂၉
၁၇ မောင်ကျော်ဆန်းနောင် ဦးကိုကိုနောင် ဆဗထ-၄၂၆ EC ၁၂၉
၁၈ မခင်ဖြိုးဝေ ဦးသန့်ဇော်ဦး ပဖယ-၁၇၂ EC ၁၂၉
၁၉ မောင်သူထူးဇံ ဦးတင်ယု အင-၆၂၀ EC ၁၂၉
၂၀ မောင်စွမ်းညီ ဦးသင်းနိုင် ဆဥဓ-၆၀ EC ၁၂၉
၂၁ ‌မောင်မင်းခန့်လွင် ဦးညွှန့်လွင် ဆဒမ-၇၃၈ EC ၁၂၉
၂၂ ‌မောင်ထက်အောင်လင်း ဦးမေဒေး မမ-၆၁၄၃ EC ၁၂၉
၂၃ ‌မောင်မင်းခန့်ဇော် ဦးသိန်းဇော် ဖတ-၉၈ EC ၁၂၈
၂၄ ‌မောင်ဝဏ္ဏစံလင်း ဦးစံလင်း ဆဒတ-၃၀၃ EC ၁၂၈
၂၅ ‌မောင်ဂရေဂိုရီကျော်မြ ဦးကျော်မြ ဆအစ-၁၈၀ EC ၁၂၈
၂၆ ‌မောင်ဇင်မောင်မောင်စိုး ဦးခင်မောင်အေး ဆလမ-၁၀၄ EC ၁၂၈
၂၇ ‌မောင်ရဲရင့်မင်းမြတ် ဦးကျော်မင်းဦး ဆဗဟ-၅၅၀ EC ၁၂၈
၂၈ မောင်ဇေယျာပြည့်ဖြိုး ဦးဌေးနိုင် ဆကရ-၂၁၇ EC ၁၂၈
၂၉ မဆွေဇင်ဝင်း ဦးသိန်းထွန်း ဆဥဓ-၁၉၀ EC ၁၂၈
၃၀ မောင်ရဲသွေးအောင် ဦးသိန်းဌေး ဆတဥ-၇၀၃ EC ၁၂၈
၃၁ မောင်သန့်ဇင် ဦးမျိုးမင်းခိုင် ဆသက-၂၀၀၉ EC ၁၂၈
၃၂ မောင်ပြည့်စုံကျော် ဦးအောင်ကျော်မိုး ဆမဒ-၂၂၅ EC ၁၂၈

 

စဥ် အမည် အဘအမည် တက္ကသိုလ် ဝင်တန်းစာမေးပွဲ ခုံအမှတ် မေဂျာ အင်္ဂလိပ်+ သင်္ချာ နှစ်ဘာသာပေါင်းရမှတ်
မောင်ဝေမိုးဦး ဦးဝေလင်းထွန်း ဆတမ-၅၆၉ EP ၁၃၈
မောင်ဝေလင်းခန့် ဦးစိုးမြင့် ဆမက-၁၇၆၃ EP ၁၃၄
မောင်ရဲမင်းလူ ဦးစောထွေး ဆလတ-၃၁၀ EP ၁၃၄
‌မောင်အောင်မြင်ဇော်ထွန်း ဦးဇော်ထွန်း မလ-၄၈၄ EP ၁၃၃
မောင်သွန်းဖြိုးဦး ဦး ကျော်ဌေး ဆဥဓ-၉၁၇ EP ၁၂၉
‌မောင်ထွဋ်ခန့်ဝဏ် ဦးကျော်ကျော် ဆကရ-၄၂၇ EP ၁၂၉
မောင်တင့်ထူးခန့် ဦးတင့်လွင် ဆတဥ-၂ EP ၁၂၉
မအေးမြတ်မွန် ဦးသိန်းဝင်းထွန်း ဆဇသ-၅၄၇ EP ၁၂၉
မောင်ဒွေးပိုင်ဦး ဦးဇာနည်ထွန်း ဆလမ-၂၉၃ EP ၁၂၈
၁၀ မရတနာခိုင် ဦးထွန်းမြင့် ဆမဂ-၁၈ EP ၁၂၈
၁၁ ‌မောင်ညီအုပ်စိုး ဦးဆန်းကျော်မိုး ဆဒဂ-၈၁၄ EP ၁၂၇
၁၂ မောင်ကောင်းငြိမ်းကျော်စွာ ဦးအောင်နိုင်ဝင်း မလ-၄၀၅ EP ၁၂၇
၁၃ မောင်မင်းမြတ်သူ ဦးခင်သောင်း ဆသက-၈၈၈ EP ၁၂၇
၁၄ ‌မောင်ဇွဲဝေယံ ဦးခင်မောင်ဇော် ဆမဥ-၈၆၃ EP ၁၂၇
၁၅ ‌မောင်ကောင်းဇင်သန့် ဦးခင်စော ဆဥလ-၁၀၇ EP ၁၂၇
၁၆ မောင်ဉာဏ်ဝင်းပိုင် ဦးမျိုးကြည် ဆသက-၃၀၂ EP ၁၂၇
၁၇ မောင်ကေဒီမျိုးအောင်ဖုန်း ဦးကွမ်ရှောင် ဆအစ-၁၈၁ EP ၁၂၇
၁၈ ‌မောင်ဝေယျာမင်း ဉီးကျော်သူရ ဆသတ-၇၉ EP ၁၂၇
၁၉ ‌မောင်ကျော်ညီညီသန့် ဦးကျော်ဇေယျာမြင့် ပအ-၄၆ EP ၁၂၆
၂၀ မနဒီလှိုင် ဦးထွေး ရရ-၉၀၉ EP ၁၂၆
၂၁ မောင်ရဲမင်းခန့်နိုင် ဦးဝင်းနိုင် အဟ-၂၅၀ EP ၁၂၆
၂၂ မောင်သွင်ပြည့်စုံ ဦးစိုးနိုင် ဆဒရ-၂၉၈ EP ၁၂၆
၂၃ မောင်ကျော်ဇောလင်း ဦးဆန်းထွန်း ရက-၁၇၃၂ EP ၁၂၆
၂၄ မောင်ဇွဲမြင့်မြတ် ဦးတေဇာတင်ဦး ဆဇသ-၈၀၂ EP ၁၂၆
၂၅ ‌မောင်ဇင်မင်းကို ဦးခင်လှ ဆအစ-၁၃၄၆ EP ၁၂၆
၂၆ မအေးနန္ဒာအောင် ဦးကျော်မင်း ဆဘဓ-၁၀၉ EP ၁၂၆
၂၇ ‌မောင်သော်ဇင်ငြိမ်း ဦးအောင်စိုးလင်း ဆဖလ-၁၆၁ EP ၁၂၆
၂၈ မောင်ဉာဏ်လင်းထက် ဦးသက်အောင် ဆအစ-၈၇၅ EP ၁၂၆
၂၉ မောင်ညီကျော်ဇင် ဦးသန်းကျော် နကပ-၁၁ EP ၁၂၆
၃၀ ‌မောင်ဟိဏ်းထက် ဦးသန့်ဇင်ဦး ဆဗဟ-၈၈ EP ၁၂၆
၃၁ မောင်ထက်ဝေယံကိုကို ဦးအောင်လင်း ဖမ-၁၀၁၃ EP ၁၂၆
စဥ် အမည် အဘအမည် တက္ကသိုလ် ဝင်တန်းစာမေးပွဲ ခုံအမှတ် မေဂျာ အင်္ဂလိပ်+ သင်္ချာ နှစ်ဘာသာပေါင်းရမှတ်
‌မောင်ကျော်မိုးအောင် ဦးမြင့်စိုး ဆအစ-၁၃၇၅ Mech ၁၅၀
မောင်အောင်ကောင်းမြတ် ဦးမျိုးလှိုင် ဆဗထ-၄၇၆ Mech ၁၅၀
မောင်ရန်လင်းကို ဦးသိန်းစိုး ဆနက-၆၁၉ Mech ၁၄၅
‌မောင်ဖုန်းမြတ်မင်း ဦးအောင်မင်း ဆကရ-၂၆၆ Mech ၁၄၁
မောင်အောင်ကျော်ခန့် ဦး ကျော်ထွန်း ဆဗဟ-၅၀ Mech ၁၃၈
မောင်ကောင်းဆက်လင်း ဦးကြည်စိုး ဆတဥ-၆၆၈ Mech ၁၃၇
‌မောင်ရဲလင်းသူ ဦးမျိုးအောင်ကျော်လွင် ဆအစ-၉၈၄ Mech ၁၃၆
‌မောင်ခန့်ကျော်လင်း ဦးမြင့်ကျော် ဆမက-၃၉၀ Mech ၁၃၅
‌မောင်ကျော်နိုင် ဦးမေဝါလာ ဆဇအ-၇၆၈ Mech ၁၃၄
၁၀ မောင်ထွန်းအောင်လှိုင် ဦးကြီးရွှေ ဆမဒ-၃၉၁ Mech ၁၃၄
၁၁ မောင်အောင်ပြည့်စုံ ဦးယဉ်ဖေ မရရ-၂၃၆ Mech ၁၃၄
၁၂ ‌မောင်ရဲလင်းထိုက် ဦးအောင်နိုင်ဦး ဆဗဟ-၇၈၀ Mech ၁၃၃
၁၃ ‌မောင်ဘုန်းမြတ်မင်း ဦးစန်းဝင်းထွန်း(ခ) ဦးစန်းထွန်းဝင်း ဆအပ-၁၁၁ Mech ၁၃၃
၁၄ ‌မောင်နော်ဆန်း ဦးဘောက်နော် စဃ-၂၉၆ Mech ၁၃၃
၁၅ ‌မောင်ဝေလျံဖြိုး ဦးတင်အောင်အောင် ဖပ-၁၀၃၆ Mech ၁၃၂
၁၆ မောင်စည်သူမင်းသန့် ဦးချစ်ခင် ဆပသ-၄၈၂၈ Mech ၁၃၂
၁၇ မောင်မင်းထက်ကောင်း ဦးခင်အောင် ဆကရ-၆၇၀ Mech ၁၃၂
၁၈ မောင်ဝေယံဖြိုး ဦးစိုးဝင်းနိုင် ဆမဥ-၁၉၈ Mech ၁၃၂
၁၉ ‌မောင်ဇေလင်းထက် ဦးအောင်ကျော်မိုး ဆဃဘ-၁၈၆ Mech ၁၃၁
၂၀ မခြူးသက်ဇော် ဦးဝင်းဇော်ဦး အဂ-၅၉ Mech ၁၃၁
၂၁ မောင်ထက်ဇာနည် ဦးသန်းဦး ဆအစ-၆၀၈ Mech ၁၃၁
၂၂ စကောင်းဇင်သူ မန်းနေမင်း အမက-၂၀၃ Mech ၁၃၀
၂၃ မောင်မင်းကျော်သန့် ဦး ကျော်မျိုးသိန်း ဆမဥ-၃၇၈ Mech ၁၃၀
၂၄ မောင်စိုးဉာဏ်ပိုင် ဦးညိုမင်းဦး ဆကရ-၈၄၈ Mech ၁၃၀

Contact

ရန်ကုန်တိုင်းဒေသကြီး မြောက်ပိုင်းခရိုင်၊ ရွှေပြည်သာမြို့နယ်၊
စက်မှုဇုန်(၁)၊ မြေကွက်အမှတ်(၄၂)တွင်တည်ရှိပါသည်။  

Supported By

Image

Search